SMOG NIE JEST OK

We wtorek, 15 maja w Centrum Kultury i Bibliotece w Opalenicy nastąpiło wręczenie nagród w ramach konkursu „Smog nie jest OK” pod patronatem Burmistrza Opalenicy. W spotkaniu udział wzięli burmistrzowie Tomasz Szulc i Paweł Jakubowski, uczniowie, dyrektorzy szkół oraz Krzysztof Szeszuła – fundator nagród w jednej z kategorii.

Po krótkim wstępie w wykonaniu dyrektora CKiB, głos zabrał pomysłodawca akcji. Burmistrz Opalenicy przedstawił jaki był cel podjęcia przedsięwzięcia. Jest to ukazanie i nagłośnianie problemu smogu, przy równoczesnym przekazie, iż ten problem dotyczy także naszej gminy. Tomasz Szulc podkreślił, że nie była to jednorazowa akcja, a działania toczyć się będą systemowo.

A oto laureaci w kategorii „Plakat”: I miejsce – Agata Modzelewska ze Szkoły Podstawowej w Opalenicy; II miejsce – Piotr Stelmaszyk ze Szkoły Podstawowej w Porażynie; III miejsce – Hanna Burzyńska ze Szkoły Podstawowej w Opalenicy. Nagrodzeni w kategorii film: I miejsce – Piotr Kokociński i Patryk Giel z Technikum w Zespole Szkół w Opalenicy; II miejsce – Zuzanna Sapor i Monika Kandulska z Gimnazjum im. Gen. K. Sosnkowskiego w Opalenicy; III miejsce – Juliusz Cegłowski i Tomasz Olejniczak ze Szkoły Podstawowej w Porażynie.

TM

SMOG NIE JEST OK

Konkurs "Smog nie jest OK. I miejsce w kategorii "Film" – Piotr Kokociński i Patryk Giel z Technikum w Zespole Szkół w Opalenicy

Opublikowany przez UM Opalenica 15 maja 2018

SMOG NIE JEST OK

Konkurs "Smog nie jest OK. II miejsce w kategorii "Film" – Zuzanna Sapor i Monika Kandulska z Gimnazjum im. gen. K. Sosnkowskiego w Opalenicy

Opublikowany przez UM Opalenica 15 maja 2018

SMOG NIE JEST OK

Konkurs "Smog nie jest OK". III miejsce w kategorii "Film" – Juliusz Cegłowski i Tomasz Olejniczak ze Szkoły Podstawowej w Porażynie.

Opublikowany przez UM Opalenica 15 maja 2018

 

 

 

PODZIEL SIĘ