Szukaj na stronie

Pierwszoklasiści odwiedzili bank

Pierwszoklasiści ze Szkoły Podstawowej im. Powstańców Ziemi Opalenickiej w Urbanowie odwiedzili Oddział PKO Banku Polskiego w Opalenicy, gdzie mieli okazję bliżej poznać funkcjonowanie banku oraz pracę osób tam zatrudnionych. Uczniowie z dużym zainteresowaniem słuchali opowieści o codziennych obowiązkach pracowników banku, poznali działanie bankomatu oraz zasady bezpiecznego korzystania z pieniędzy.

Dużą atrakcją dla dzieci była możliwość zobaczenia miejsc, do których na co dzień klienci nie mają dostępu. Dzięki temu uczniowie mogli przekonać się, jak funkcjonuje bank od wewnątrz. Wizyta była bardzo interesująca i dostarczyła dzieciom wielu cennych wiadomości.

Tekst: Monika Piosik

Zdjęcia: Karolina Kaczmarek, Marzena Wawrzyniak