ZWYCIĘŻYLI NA OLIMPIADZIE!!!

W środę, 31 maja w ratuszu Burmistrz Opalenicy gościł przedstawicieli opalenickiego oddziału rejonowego PZERiI. Tomasz Szulc pogratulował i nagrodził naszych Seniorów, którzy zwyciężyli w VII Igrzyskach dla Osób z Niepełnosprawnością, które odbyły się 25 maja. Był czas na miłą rozmowę oraz żywe jeszcze wspomnienia z tego wydarzenia.

Do hali nowotomyskiego gimnazjum wybrała się 23-osobowa delegacja z Opalenicy. Sportowych emocji dostarczyły konkurencje, przygotowane przez gimnazjalistów, w których zawodnicy wykazali się umiejętnościami manualnymi, szybkością i celnym okiem. Rywalizowano m.in. w koszykówce plażowej, strzelaniu z łuku, badmintonie czy w rzucie piłką do kosza.

Waleczna 7-osobowa ekipa opalenickich zawodników, dopingowana przez pozostała część naszych Seniorów, okazała się bezkonkurencyjna i zwyciężyła w klasyfikacji końcowej. Drużyna za swoje osiągnięcie została nagrodzona pucharem, nagrodą oraz dyplomem. To już jest nie pierwszy raz, gdy możemy być dumni z opalenickich Seniorów!

TM