DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

W piątek, 13 października w przeddzień Dnia Edukacji Narodowej w auli widowiskowej przedszkola nr 2 burmistrz Tomasz Szulc tradycyjnie spotkał się z dyrektorami szkół oraz nauczycielami. Był to czas wyróżnień i nagród, które wręczane są zwyczajowo w tym okresie. Burmistrz Opalenicy jako pierwszą nagrodził Annę Kurek.

Nauczycielka Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opalenicy otrzymała bowiem Medal Komisji Edukacji Narodowej nadany przez Ministra Edukacji Narodowej. Następnie burmistrzowie Tomasz Szulc i Paweł Jakubowski wraz z dyrektor CUW Dorotą Pierzyńską honorowali kolejnych pedagogów.

Lista nagrodzonych nauczycieli z okazji Dnia Edukacji Narodowej: Genowefa Wasiak – Dyrektor Zespołu Szkół w Opalenicy, Lucyna Szuder – Dyrektor Gimnazjum w Opalenicy, Bernadeta Maciejewska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Opalenicy, Dorota Plewka – Dyrektor Przedszkola Nr 1 w Opalenicy, Aldona Baranowska – Dyrektor Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Wojnowicach, Beata Kulawiak – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Dakowach Mokrych, Lilianna Mortka – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Rudnikach, Longina Jakubowska – Dyrektor Szkoły Podstawowej w Porażynie, Beata Łukaszewska – Dyrektor Przedszkola Nr 2 w Opalenicy, Ks. Jan Chrzanowski – Nauczyciel Zespołu Szkół w Opalenicy, Sylwia Pasiciel – Nauczyciel Gimnazjum w Opalenicy, Zdzisław Murawski – Nauczyciel Gimnazjum w Opalenicy, Agnieszka Wojciechowska – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Opalenicy, Katarzyna Kurek – Brzyk – Nauczyciel Szkoły Podstawowej z Oddziałami Dwujęzycznymi w Opalenicy oraz Ewa Osoba – Nauczyciel Szkoły Podstawowej w Dakowach Mokrych.

TM